GPM12RT-625W Panel Solar Bifacial 600W Type 182 Bifacial PV Module
Sichuan Changhong Clean Energy Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
Certification : CE
Place of Origin : CHINA
MOQ : 1
Payment Terms : L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
wind/Snow Load : 2400Pa/5400Pa
Max Series Fuse Rating : 30A
Contact Now
600W - 625W Type182 Mono-Bifacial Module GPM12RT-625W(N)
Key Features & Technology
Quality Certifications
IEC 61215 (2016), IEC 61730 (2016)
ISO 9001:2015 Quality Management System
ISO 14001:2015 Environment Management System
ISO 45001:2018 Occupational Health and Safety Management Systems
Warranty & Performance
12-Year Product Warranty
30-Year Linear Warranty
0.4% Annual Degradation Over 30 Years
Product Tags:
GPM12RT-625W Panel Solar Bifacial
Panel Solar Bifacial 600W Type 182
Type 182 Bifacial PV Module
Wholesale GPM12RT-625W Panel Solar Bifacial 600W Type 182 Bifacial PV Module from china suppliers
GPM12RT-625W Panel Solar Bifacial 600W Type 182 Bifacial PV Module Images